אודות ד"ר רון קורמן - מטפל בטכניקות מתקדמות ברפואה אסתטית

עד לא מזמן, אשה שעברה טיפול בבוטוקס שמרה זאת בסודיות מוחלטת.

אם בטעות נודע הדבר ברבים, התגובות השיפוטיות עם הפקפוק בשפיותה מיהרו לבוא.

בשנים האחרונות העולם השתנה, יותר ויותר נשים מודעות לקיומם של הטיפולים האסתטיים ואלו הפכו לנורמה מקובלת, בד בבד עם היצע הולך וגובר של מטפלים.

כיום קיים מגוון רחב של אפשרויות לטיפול, החל מהמחלקות לרפואה אסתטית בבתי חולים, דרך רופאים במרפאות פרטיות, רשתות גדולות המפרסמות ללא הרף ועד לחוגי בית ואירועים פרטיים.

אם כן, כיצד מתקבלת ההחלטה אצל מי ואיפה כדאי לטפל?

התשובה כמובן תלויה בלקוחה, כל אחת על פי השקפותיה, בין אם מדובר ברופא מפורסם או רם דרג, חוות דעת שעוברות מפה לאוזן, התרשמות מפרסומות, ובל נשכח שיקול כלכלי.

אני ד״ר רון קורמן, רופא משפחה מומחה מזה 16 שנה , ומטפל בתחום הרפואה האסתטית ב- 8 שנים האחרונות. את לימודי הרפואה סיימתי באוסטרליה ולאחר מכן הגשמתי חלום ועליתי עם משפחתי ארצה. מאז ומתמיד הזיקה לאומנות הייתה חלק בלתי נפרד מזהותי. בארץ מצאתי הדרך לשלב בין שתי תשוקותיי לרפואה ולאומנות, ובמשך 12 שנה עיצבתי והפקתי יצירות אמנותיות בתחום היודאיקה, תשמישי קודשה ייחודיים מכסף ועבודות מאוירות ומעוטרות אשר נרכשו על ידי גדולי האספנים בעולם.

בביקור חוזר באוסטרליה נחשפתי לראשונה לעולם הרפואה האסתטית ומהר מאד הבנתי כי כאן הרפואה והאומנות נפגשים ומשתלבים יחד, עם השפעה מכריעה על איכות התוצאה.

עם חזרתי לארץ הרחבתי את פעילותי בתחום זה כולל השתתפות עקבית וסדירה בהשתלמויות וכנסים רבים בארץ ובחו״ל, הסמכה פורמלית, והתעדכנות מתמדת במחקרים, בטכניקות ובפיתוחים חדשים.

במקביל סיימתי בשנת 2015 לימודי דיפלומה ברפואת כאב במרכז הרפואי רמב״ם, וכיום אני משלב כישורים אלו בשיטת דיקור יבש עם עבודתי ברפואת המשפחה,לרווחת החולים אשר רבים מהם לא הגיעו למענה למכאובם במשך שנים.

מה אני מציע ללקוחה?

אותם עקרונות שהנחו וממשיכים להנחות אותי בכל עת ברפואת אסתטיקה, משפחה וכאב:

אמינות, יושר, מסירות ומחויבות:

אני רואה עצמי מאז ומתמיד ולאורך כל הדרך כמחויב לפעול להוספת האושר ומיגור הסבל במטופלי.

עבורי, מחויבות זו היא לב ליבו של מקצוע הרפואה.

לכן מטופלים זוכים אצלי לשירות אמין ומסור בכל שלבי ההתקשרות בנינו.

מצוינות ומקצועיות:

עדכון מתמיד ועקבי בהתפתחויות מכל הסוגים מהווים תנאי בסיסי בעבודתי.

גישה אמנותית:

עבודה עדינה ומדויקת, טבעית ולעולם לא בוטה, זה היסוד. אך מעבר למיומנות הטכנית

שרכשתי עם הניסיון, החוש האמנותי טמון בי מלידה, דבר המשפיע על ההבדל שבין תוצאה טובה לתוצאה נעלה.

אני מאמין שכל זה יחד יוצר עבור הלקוחות שלי חווית טיפול ייחודית.