שאלות ותשובות

מהם הטיפולים הניתנים במרפאתו של ד''ר קורמן ?

ד"ר קורמן מציע טיפולים ברמה מקצועית גבוהה תוך כדי שימוש בטכניקות חדשניות וחומרים איכותיים ביותר. הטיפולים כוללים החלקת קמטי הבעה דינמיים, מילוי והשטחת קמטים קבועים, פיסול הפנים באמצעות הוספת נפח בלחיים וסנטר ומילוי חללים בהתאם לצורך עיבוי ופיסול שפתיים, הרמה ומתיחה של קזטרי צניחה עם חוטים, הצערת העור בפנים ,ידיים ומחשוף החזה על ידי מזותרפיה וקילוף, פילינג ועוד.

מתי אדע מהו הזמן הנכון להתחיל בטיפולי רפואה אסתטית ?

במשך אותה תקופה חלה התקדמות ניכרת ביותר בהבנת תהליכי ההזדקנות הספציפיים והשפעתם האסתטית, יחד עם המעבר לגישה ההוליסטית לטיפולים לשיפור המראה.
עיקר השינויים האסתטיים של הזקנה נובעים מדלדול ונסיגה של רקמות העור, השריר, השומן והעצם, יחד עם השפעתם של גורמים סביבתיים כגון חשיפה לשמש ולעשן סיגריות.

בעקבות השפעת כח המשיכה במשך השנים חלה בנוסף צניחה ברקמות הפנים והגוף.
כתוצאה מכל אלו חל שינוי במבנה ובצורת הפנים בפרט והגוף כולו בכלל, יחד עם הגברת כמות ועומק הקמטים ושינויים באיכות העור.

מהו מהלך הטיפול בחומצה היאלורונית ?

תחילה נערכים צילומי "לפני" מפורטים של פני המטופלת
לאחר ניקוי קפדני וחיטוי עור הפנים מתבצע הטיפול בעצמו. מאחר וחומר המילוי מגיע מראש עם חומר הרדמה מקומי לרוב התהליך אינו מלווה בכאב, אך ניתן לפי רצון המטופלת למרוח משחת אלחוש למשך רבע שעה לפני הטיפול.
ידע אמטומי מדויק, בקיעות על בורייה בטכניקה נכונה ומדויקת, וכמובן ניסיון, מפחיתים הערות התופעות באופן משמעותי, והטיפול נחשב כבטוח. במקרה שבכל זאת יש צורך לבטל את החומר לאחר הזרקתו מהסיבות הנ"ל או מכל סיבה שהיא, ניתן להזריק למקום חומר בשם היליורונידאז אשר ממיס את החומצה ההיאלורונית ללא תופעות לוואי כלשהן.
לאחר הטיפול ד''ר קורמן מנחה את המטופל/ת כיצד יש ל'התנהג לאחר הטיפול ומה כדאי לעשות.
בנוסף, ד''ר קורמן מזמין את מטופליו לביקורת במידה ויש צורך בכך.