לקוחות מספרים

לד"ר רון קורמן היקר

בחמש שנים האחרונות אני מקפידה להזריק חומצות ובוטוקס. ניסיתי מספר רופאים וזאת לצערי כי לא הייתי מסופקת מעולם מהתוצאה. לפני שנה פגשתי אותך רופא אדיב חייכן הוגן ואמין אמרת לי את האמת, שיקפת בפני במה צריך לטפל ואיזה תוצאה אקבל. הצעת לי 5 מזרקים ובוטוקס זה היה נשמע הרבה ובעיקר יקר אבל משהו בתוכי אמר לי "תסמכי עליו". גרמת לי להבין שעל מנת להגיע לתוצאה מקסימלית כדאי לקחת את המלצתך. היום אני מבינה שלא טעיתי סוף סוף הרגשתי מסופקת והתוצאה טובה מאי פעם. אנשים סביבי לא מפסיקים להגיד לי שאני נראית טוב וזוהרת מתמיד ועל כן אשמח להיות לקוחה נאמנה ומסורה שלך ורציתי להביע במילים עד כמה אני מעריכה ומודה לך מעומק לבי.
ורד מ.

ד"ר קורמן הוא אומן!

היה לי חשוב מאוד שהתוצאה תיראה טבעית, והוא הרגיע אותי שכך יהיה. אחרי הזרקות החומצה והסקינבוסטר קיבלתי המון מחמאות על היופי שלי, מה שהרגיש לי מאוד טבעי כיפי ונכון :)) מומלץ לכל מי שרוצה להראות הכי יפה וטבעית שלה!

חיפשתי רופא ומצאתי אמן

הגעתי למרפאתו של ד״ר קורמן וידעתי בדיוק מה אני רוצה הגעתי עם בקשות להזרקות נקודתיות, אחרי הסבר מקיף ומקצועי הבנתי שאני בידיים של אמן בנה לי תכנית למכלול הפנים ולא נקודתי. עברתי טיפולי מזותרפיה (סקין בוסטר) הדגשת קו שפתיים ולאחרונה עברתי גם חוטים חלקים העור שלי הרבה יותר צעיר הרבה יותר מוצק והכי חשוב נראה טבעי לגמרי. מומלץ ביותר.
לקוחה מרוצה